W związku z zapotrzebowaniem na potwierdzenie znajomości języka angielskiego, Studium Języków Obcych zgodziło się przeprowadzić egzamin na poziomie B2: 8 MARCA (egzamin pisemny), GODZ. 9:15, WYBRZEŻE KOŚCIUSZKOWSKIE 37 (zbiórka o godz. 9:00 pod sekretariatem SJO).
Szanowni Państwo,
w związku z Waszym zapotrzebowaniem na potwierdzenie znajomości języka angielskiego, Studium Języków Obcych zgodziło się przeprowadzić egzamin na poziomie B2:
8 MARCA (egzamin pisemny), GODZ. 9:15, WYBRZEŻE KOŚCIUSZKOWSKIE 37 (zbiórka o godz. 9:00 pod sekretariatem SJO).
Termin egzaminu ustnego zostanie podany po egzaminie pisemnym, z założeniem, że ma się on odbyć przed 13 marca czyli przed terminem komisji uczelnianej.
W ten sposób będziecie mogli w pełni wziąć udział w rekrutacji na program.
Co należy zrobić? Należy zapisać się mailowo na egzamin (sjo@asp.waw.pl) i w Akademusie do rekrutacji w miejsce zaświadczenia o znajomości języka zamieścić pdf z mailem do SJO (w którym prosicie o zapisanie na egzamin).
Egzamin nie zwalnia Was z chodzenia na zajęcia z języka angielskiego.
Jeśli zapiszecie się na egzamin Komisja Wydziałowa może dopuścić Was warunkowo do oceny przez Komisję Uczelnianą.
Przypominamy, że składanie wniosków w systemie Akademus kończy się 4 marca o godz. 16:00.
Biuro Programu Erasmus+