Blended Intensive Programme Erasmus+ “Wine Packaging design”

“Wine Packaging design”

Osoby studiujące i wykładające w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie wraz ze swoimi odpowiednikami z uczelni Esdir (Hiszapania – gospodarz), ESAD Matosinhos (Portugalia), HelHa (Belgia), Immaconcept Bordeaux (Francja) oraz ISIA Roma (Włochy), realizowali wspólny projekt “Wine Packaging design” we współpracy z firmą SOGRAPE.

Projekt rozpoczął się w formie online, a w tygodniu od 18 do 22 marca odbyła się krótka mobilność w Hiszpanii.

W trakcie tego spotkania grupa miała możliwość odbycia licznych i interesujących wizyt w miejscach związanych ze światem wina i projektowaniem opakowań, takich jak Bodegas Franco Españolas, Szkoła Gastronomiczna w Santo Domingo, Etilisa i Muzeum Kultury Wina Vivanco.

Podczas tygodnia uczestnicy i uczestniczki mieli okazję zaprezentować postępy swoich projektów i mogliśmy zobaczyć fantastyczną pracę wykonaną w poprzednich tygodniach.

Był to intensywny, ale niezwykle owocny tydzień i mamy nadzieję, że będzie to początek wielu innych projektów z instytucjami partnerskimi.

Szczególnie dziękujemy Bodegas LAN i studiu projektowemu Moruba za współpracę przy projekcie.